Dobytci zasraný!!!

27. července 2007 v 17:22 |  Kolem dokola
Ne nemohl jsem zvolit slušnější nadpis, protože to nejde. Naopak jsem se musel ještě krotit.


Šel jsem se dnes dopoledne projet, a když jsem otevřel vrata, bylo tam na chodníku obrovský psí hovno. Měl jsem co dělat, abych se mu vůbec vyhnul.

U nás v ulici je docela hodně psů, ale všichni majitelé po nich výkaly uklízejí. Ale zajde sem někdo cizí a kašle na to, takže máme "ozdobené" chodníky touhle psí nezbytností, za kterou ti psi samozřejmě nemohou, ale jejich majitelům, kteří to neuklidí, bych v tom s chutí vymáchal huby.

Co vám budu povídat, jistě to sami znáte. Jsem optimista a budu věřit, že ti, co chodí na můj blog, výkaly po svých psech uklízí a ti, co ne, jsou…

Vzpomněl jsem si na jednu reportáž, v níž režisér Jiří Krejčík ukázal národu, jaký jsme dobytek, když byl celý památník českým letcům, bojujícím za 2. světové války v Anglii, a jeho okolí samé psí hovno. Z těch záběrů mě jímala hrůza a cloumal mnou vztek. Ti lidé statečně bojovali za svobodu proti hitlerovskému Německu, nasazovali své životy, aby skončila ta zrůdná nacistická diktatura, jak se jim pak soudruzi odvděčili, to všichni víme. A co jim na to říkáme? "Hm, na to vám sere pes!"

Nevím, jak to dopadlo s tím pomníkem (přeci jen už je to nějaký ten rok, co jsem tu reportáž viděl), snad došlo alespoň v tomto případě k nápravě, ale bohužel je pořád spousta zasranejch dobytků, kteří nechávají ten humus na chodnících, v parcích a dokonce i na dětských hřištích. Co s nimi, to fakt netuším.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tvoje kamarádka tvoje kamarádka | 28. července 2007 v 10:33 | Reagovat

Máš pravdu, je to šílený! Psa mám a hovno po něm bych se styděla neuklidit. Pamatuji si, jak moje dcerka několikrát musela snést moji podrážděnou náladu, když jsem ji na dětských botičkách onen výkal našla. Pamatuji se, když jsem botky namáčela a s žaludkem skoro v krku potom kartáčkem drhla.....a mohu říct, že bych s chutí někomu v té vodě ten ksicht vymáchala.

2 Aleko Aleko | 28. července 2007 v 12:21 | Reagovat

Je to hnus. Když se člověk chce projít po pražských Vinohradech nebo třeba po Pařížské ulici, má problém do toho lejna nešlápnout. Tamní urozené obyvatelstvo svá hovna (jejich pes, jejich hovno) uklízet nebudou...je to přeci pod jejich úroveň...

3 bb bb | 3. srpna 2007 v 12:48 | Reagovat

No, nevím, jestli by mě osobně takhle vyčílilo to, že jsou psí výkaly okolo památníku letcům. Ono už to máš jedno, jestli je to památník, nebo dětský hřiště. Je to sprosťárna tak jako tak.

Asi před půl rokem jsem viděla humornou scénku.

Čekala jsem na autobus na Andělu, v takové té postranní uličce za synagogou a sledovala doslova "komický výstup" pána se psem na druhém chodníku. Přišel pán s obrovskou dogou na vodítku. Chvíli se tam tak nějak nezávazně procházeli a pán svého psíka sledoval. V určitý moment psisko přičaplo na zem a začalo kadit. V tu samou chvíli pán zdvihl oči k nebi a veeelmi veeelmi zaujatě cosi sledoval. Pak pomalu a plynule otočil hlavu opačným směrem, než byla hromádka psích hoven / takže on si přece faaakt nevšiml, že jeho pejsánek se právě vykakal/ a vydal se s psiskem směrem k domovu.

Nebýt to taková čuňárna, člověk by se hlasitě smál. Vypadalo to jak scénka z mistra Beana a ten člověk tenhle způsob venčení měl evidentně stabilně nacvičený!

Achjo!!!!

4 Skip Skip | 3. srpna 2007 v 22:26 | Reagovat

bb: Jasně že je to sprosťárn kdykoliv a kdekoliv mě to rozčílí. To já jen že jsem si na tu reportáž při té příležitosti hned vzpomněl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama