Ta kráva byla na Činaskách

2. listopadu 2009 v 18:32 |  Kolem dokola
To jsem takhle jednou cvičil a pustil jsem si k tomu Óčko, což jsem neměl dělat, protože tam z 99% hrajou příšerný sračky.


Dějí se tam i takový stupidity, jako že třeba Petr a Lucie pošlou SMS nebo zavolají (to teď nevím přesně) a na obrazovce pak naskočí třeba 92% a text: Jste skvělý pár, Petr je pozorný milenec. Anebo třeba Romeo a Julie, 29 %: Vůbec se k sobě nehodíte, Julie by potřebovala sprchu. Co je to za lidi, kteří za tohle platí?

No a tak jsem tedy narazil na jakýsi pořad, kam si moderátorka pozvala jakousi slečnu, nejspíš něco jako celebritu v bůhví čem, jak to tak bývá. Zkrátka měla být asi pro někoho zajímavá, a proto byla pozvána do studia na rozhovor. Jméno mi absolutně nic neříkalo, ale fasádu teda měla celkem exkluzivní. Byla to taková ta vysoká dlouhovlasá blondýna, co přitahuje na první pohled pozornost, nutící některé jedince k obratům až o 180 stupňů.

Rozhovor to byl nudný a přiblblý, obě vypouštěly z těch svých pěkných pusinek totální kraviny. Hlavně že se holky dobře pobavily, protože se neustále tlemily. Potom se moderátorka zeptala, jestli byla v poslední době na nějakém koncertu. "Byla jsem na Činaskách. Ty jsou nejlepší. Jsem jejich velká fanynka."

Když jsem tohle slyšel, okamžitě jsem si pomyslel cosi o vagině na p. Předpokládal bych, že když je někdo velká fanynka, tak bude vědět, proč se ta skupina jmenuje Chinaski a nebude to slovo skloňovat podle pravidel českého pravopisu pro množné číslo. Můj předpoklad byl evidentně nesprávný. Horší je, že jsem pak to "na Činaskách" slyšel i odjinud. Hlava mi to moc nebere a říkám si, co je to, sakra, za fanoušky a fanynky, kteří ani nevědí, proč se jejich oblíbená skupina jmenuje, jak se jmenuje.

No, možná bych se měl hodit do klidu a třeba poslat SMS. Možná bych se dozvěděl, že jsem fakt samec, nebo že mi smrděj nohy. Ale když nic jinýho, jsem aspoň poučen, že Óčku se mám vyhýbat, což také svědomitě dělám.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | 3. listopadu 2009 v 20:20 | Reagovat

Tak jsem si musela vyhledat, proč se jmenují Chinaski. Ale já nejsem velká fanynka (mrk)

2 ester ester | 3. listopadu 2009 v 20:30 | Reagovat

...upřímně Ti děkuju...kdybych narazila na Óčko, vím, co mám udělat s televizí ( smích )..Líbí se mi, jak jsi to napsal...zasmála jsem se ( úsměv )

3 manka manka | 25. listopadu 2009 v 8:44 | Reagovat

Besedy s tupými blondýnami jsou zábavné povětšinou jen pokud je na druhé straně vyváží zábavný moderátor. Vzniká pak vcelku úsměvný dialog ve stylu "kdo všechno se může dnes nazývat celebritou". Pokud se však sejdou dvě podobné blond-bytosti, tak je to malér a ztráta času.

PS: Jak praví moje blonďatá, věčně odbarvená  dcera - "Blondýna není barva vlasů, ale stav mysli.", tento příspěvek proto nebyl zamýšlen jako rasový útok na část světlovlasé populace. (úsměv)

4 Jaki 1988 Jaki 1988 | 3. dubna 2010 v 13:11 | Reagovat

Jo Ocko:-)),je to fakt zoufalý,MTV je to samý,nejlepší je VH1.Super Blog!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama