KUNDA

12. července 2014 v 17:24 |  Kolem dokola
To je nadpis, co říkáte? Ta údernost. Vyloženě bouchne do očí, jak se říká. Vzbudí zvědavost i odpor a hlavně otázku: Co to ten Skip zase napsal? Nebude to tentokrát nijak dlouhé psaní. Jen pár vět.


KUNDA je zajímavá pro muže i pro ženy. KUNDA je mladá i stará, používaná i nepoužívaná, možno též říct využívaná i nevyužívaná. KUNDA je vlhká, ale příjemná - no, asi jak pro koho. KUNDA voní i páchne, chutná i nechutná, je krásná i ošklivá či odporná. KUNDA může říct školák na základce, může doma říct, že se o ní učili nebo o ní může napsat referát a nikdo mu za to nevyhubuje. O KUNDĚ můžete mluvit s přítelkyní nebo manželkou, můžete jim ji ukázat, vychvalovat ji, pět na ni ódy, aniž byste byli shledáni prasákem či dokonce podezíráni z nevěry. KUNDA je cíl na cestě za poznáním, jehož může každý dosáhnout a tam být nadšen, zklamán nebo třeba i osvícen, to záleží na nátuře. KUNDA může být inspirující.

KUNDA je totiž přístavní město v severním Estonsku. Pokud byste tam jeli, nezapomeňte udělat záznam do Kundího deníku. Návod, jak ho najít, je dostatečně jasný, myslím. A můžete mi odtud poslat fotku mailem, budu rád.

A jak jsem KUNDU objevil já? Konzultoval jsem na tabletu s aplikací Aladin, jestli zmoknu nebo ne. Aladin zrovna nefungoval, a tak jsem si jen tak nazdařbůh prohlížel mapu, až jsem se ocitl v Estonsku a vzápětí v KUNDĚ.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daniella Daniella | 8. srpna 2014 v 0:35 | Reagovat

To jsi mě zas dostal..........ale nasmála jsem se.

2 AndreyCoeds AndreyCoeds | E-mail | Web | 16. února 2017 v 16:40 | Reagovat

тренировка эрекции    http://moskvadgeneriki.blogspot.ru/2017/01/blog-post_502.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama